9/13/07

Pa frymë...

Kete fotografi une kam deshire vetem ta verej, duke imagjinuar se jam atje. Dhe per nje çast ndihem pa frymë.

8 comments:

eni said...

ç'vend eshte ky?Thethi?

Krasta Krau said...

Nuk e di a jam i sakte. besoj qe eshte kulla e ngunjimit ne Theth.. Thehti vertet te le pa fryme

meditime-pershtypje said...

Vec atje te jem nje cope here
Si ballone do me fryhen mushkerite
Atty do perterihem dhe nje here
Aty dhe vec aty jane mrekullite.

Perparim Hysi,13 shtator 2007

belle_fleur said...

Eh c'vende te mrekullueshme...

Krasta Krau said...

Nejse qe tua bej me sy nga data 20-23 jam ne theth, ose me mire do te jem apty me kismet per dy net dhe nje dite... krejt cool

Unknown said...

Bej foto

Krasta Krau said...

Do hedh ca foto te vjtshmet dhe kur te sjelle te rejat te bejme ndryshimin.... malet sigurisht do jene po ato :D

thethiaus said...

do te mundohem qe fus disa foto kam ba simjet atje
ju pershendes te gjithve