6/13/07

Ingrid Gjoni është bishë seksi!!!

OK, e pranoj - kam zhvillu një "crush" për Ingrid Gjonin.
Kjo kënga quhet "Barbie Silikon" dhe nuk e kam sjelle ketu si arritje muzikore po me teper se "motra e vogël" është bërë aq e mirë sa është boll me të shti në hall! :)

Suksese Ingrid.

11 comments:

ET said...

nuk quhet me Inis ?

Unknown said...

Kjo eshte motra e vogel.
Ingrid
;)

akull-naja said...

Titull me "catch eye" s'kishe nga te gjeje.:)

p.s. s'qeka tipi im. :P

bletebzz said...

blendi po s'me le puna ta shof mo lal. do te me plase buza nga padurimi deri sa te vete ne shtepi.

ET said...

Blend, per ku je nis qe po ndrron kaq kostume ? :D

Unknown said...

Prova

akull-naja said...

ET, kur xhaja im nderrohej 10 here para se te dilte, ime më fillonte i kendonte kengen:

O dhenderr ku vete kshu
Gjer tek nusja kam pak pune.

:))

Candyland said...

Per Ingridin s'kam gjo me thon, po desha me t'thone qe ta vara icik ke blogu im :P.

bletebzz said...

dy arritjet e videove muzikore shqiptare
1. bregu i detit me rere e me cungje druri.
2. korridori me xixa
me sa duket vegjelia me fotot tek skenderbeu na ka lene gjurme te thella

eni said...

ha ha e forte ajo kenga e fundit e akullnajes:)

Amour Monde said...

ça qenka kjo more ta heqka trurin fare .......
kujdes blendi se do pritesh