6/20/07

Cila eshte fjala e pare dhe e vetme qe ju vjen ndermend kur shikoni kete foto?

22 comments:

ak said...

hajeeeeeeeeeeee!

pmusaraj said...

hangover

Gjergji Cumani said...

do thosha djath, e ke len shum ne qoshe..sshifet fare, pastaj ke harruar domaten dhe kastravecin, ullinjte, .... fjala e pare... sinqerisht asnje llaf, vetem desha te zgjas doren po ce do qe vetem ekran ka :D

ET said...

tbeftmir !

eni said...

goja long..do thosha...sa bukur ma ke kap..te lumshin duart..

Agobooks said...

Raki!

ET said...

1-atdheu
2-memedheu
3-Shqiperia
4-Albania
i kam perjashtuar se jane tejet te natyrshme si pergjigje :)

Selfmaderadio said...

yammi

tetena said...

na shkatarrove fare, fjala e dyte do na mbaj ere goja.

akull-naja said...

dua mamin! :D

akull-naja said...

Blend, se me ngeli fiksim; çfare ka ajo pjata e vogel anash? :)

ET said...

varianti 2
njizetetetvjeçarqezditeqerojvezen! :)

gjergji said...

gjak e dhjom!

ELAIS said...

Te befte mire!

eni said...

akullnaja: ka vaj ulliri me rigon me duket.vaji po , po per erezen thashe ate erez qe do i vija vete siper:)

edrus said...

Kapsllik

Unknown said...

Hahahaha!
A ka menyre me te mire per te ekspozuar 'shqipon" ne ju? :)

Akull, eshte vaj ulliri!

Eni, eshte rigon.

:P

Unknown said...

PS. Eshte vaj ulliri nga Shqiperia, i tille qe ne amerike nuk gjendet dot.

eni said...

:)) pikes i paskam ra..nje gurmaz paskemi:))
duket nga ngjyra qe esh vaj ulliri shqiptar:)

Amour Monde said...

RAKI-RRUSHI!

belle_fleur said...

uh sa e mire, du dhe une:))

te befte mire!

Gjergji Cumani said...

po veza cahet pak ne maje dhe len ujin e rubinetit te ndaje guacken nga veza.. ose nqs e ke vetem per vete pasi ta cash fryji me presion..sikur fryn tullumbacen dhe pastaj vazhdon aty ku e le... i know iknow..you knew already..but just in case