3/1/07

Fotografia

Dicka tjeter qe mund te quhet si vazhdimesi e prezantimit eshte pasioni qe kam per fotografine, qe e ndaj dhe me ju blogista/e ( e di) dhe me vjen mire qe keni te gjithe pasion fotot, s'ka nevoje per spjegim se cfare na terhqe tek fotografia, ju e dini vete. Por mbetet qe duhet te kesh dicka ne sy, ne tru dhe ne shpirt qe te kesh pasion fotografine.

5 comments:

eni said...

eh fotografia fiksimi i fundit..por jo nje fiksim me premisa per tu venitur:)

Arbër Racaj said...

foto e bukur - qetësia e natyres përshtatet me pozën gadi medidative të personit të koncentruar për të nxjerrë foto.
është "një" me natyrën!
përshëndetje,

bizele said...

blendi xhepat i paske marshalla, siduket aty fut aparatin :P

Candyland said...

Blendo, une e kam peshqesh nga ti kete pasionin per fotografine. :) Dmth qe u frymezova nga fotot e tua ne flickr dhe mu desh te blija edhe kamera te re :). Thanks!!!

Unknown said...

lol bizele, ku i vure re xhepat...ate dite kisha vesh nje pal pantallona qe i kam pas qe para nja 7 vjetesh.

@ Candy.
Me vjen shume, shume mire qe te paskam shtyre ne nje pasion te ri. Faleminderit, u made my day.