3/7/07

Prindrit e mi

Meqe po vijonim me prezantimin. Sa here qe shikoj keto foto te marra rishtaz me vijne ndermend "Tomi dhe Xherri". :)
Mom and Dad

13 comments:

edrus said...

Te te rrojne prinderit Blendi,dhe gjithmone te lumtur dhe te gezuar,pa brenga dhe preokupime si ne keto foto... ku,besoj, merita i takon dhe 'djalit te mbare' qe nuk ju krijon probleme :)

eni said...

klas foto dhe pershkrimi jot Blendi.me duket se i ngjan babit.ti kesh me jete te gjate te dy..

tetena said...

te pakten nuk kane ftohte (ha ha)

ELAIS said...

Shume kolazh i lezetshem :)

belle_fleur said...

precious memories with mom and dad:))

Consuelo said...

Njoftim!
Blogu yne per pak ore do jete jashte funksionimit.
Kerkojme ndjese dhe premtojme te kthehemi shpejt nen adresen redbonsaico.blogspot.com

Cheers

ET said...

per momentin me therrasin Bud Spenser por me vone kush e di......
ndoshta Tom o ndoshta Jerr, Boooo.. ?
ps:thene nga nji djale si ti eshte gjithsesi e kendshme.:)
Dite te mbare, i mbari djale !

Candyland said...

Haha, ka lezet kur njerezit nuk harrojne te luajne edhe kur rriten. :)

Unknown said...

:)

Bud Spenser? Edhe une e kam pas thirr ashtu tim ate kur isha i vogel. Se pse nuk e di, ndoshta ajo ndjesia babaxhane e emrit Bud.

Pa sa me ka mare malli per nje nga ato filmat me B. Spencer dhe T. Hill.! S'njifen ne Amerike,jane te CINECITA.

tetena said...

blendi, nuk e di nese e pe kete http://tenaneparis.canalblog.com/archives/2007/03/08/4240042.html
tek blogu im dhe nese mendon qe eshte mire ta vesh tek peshku se ky njeriu me duket nuk ka gjetur kontakte ne shqiperi

Unknown said...

u be, shume interesante, flm

Lost in Translation said...

nga prokrastinimi ju futa dhe une jetes se blogeve. me pelqejne prinderit e tu blendi.

kastadiva said...

sa qejf sa te çliret qe duken..