3/2/07

Radio Jingles - dhe nje klip nga nje vit me pare

Keto jane ca promo qe i kam bere per radio Ezeten mbi nje vit e gjysem me pare. Nderkohe nga mesdita dua ta zevendesoj listen e kengeve aty posht me nje klip te shkeputur nga emisioni im (RIP). :)

Powered by eSnips.com

5 comments:

Candyland said...

My fave is "Kjo eshte radio Ezeta" :)

Lorna S. Q said...

buen hecho amigo!!

flm per psalmin erdhi ne momentin e duhur!

lsq

eda said...

:) zeri si ze i radio Tiranes (si kompliment e them:) me te vertete kendshem

ELAIS said...

Shume te lezetshme.:)

shqipo said...

mu me pelqeka ajo instrumentalja lounge e atij grupit kosovar. e shesin kta ate kengen me naj ven?