8/16/07

PODCAST: "Çfare ka ne iPod-in tim"

Ne kete podcast 60 minutesh, do degjoni:

- Muzike te re nga Amy Winehouse, James Bunt, Kthjellu, Breaking Benjamin, Fall Out Boy, Ngroba, Nelly Furtado, T-Pain, Kastro Ziso, Kaiser Chiefs etj...

- A ka vjedhur "Elita 5" nga "Alice Cooper"? - Provat Audio.

- "Difuzion" - Letersi nga Emigranti ne dimensionin audio. (Penar Musaraj/Blendi Salaj)

- Çmimi "Kenga me mediokre e Top Fest 4"

- Cfare do te jete Podcasti i Peshkut pa uje?

Degjim te kendshem.

Get this widget | Share | Track details


SHKARKO KETU -(DUHET TE JESH I REGJISTRUAR NE ESNIPS.COM

6 comments:

candyland said...

Blendi, me kenaqe me kete podcastin. It's good for a hot Sunday afternoon with a glass of wine and some easy read. :)

a said...

Hey Blend. Si mund ta shkarkojme ne iPod kete? Vendos link per shkarkim. Me pelqen podcasti.

Unknown said...

Mund ta shkarkosh, ka nbje link nen "player" - duhet te jesh i regjistruar ne esnips.com - por kjo vetem merr dy sekonda, s'kerkojne info as dergojne emaile me linq-e konfirmimi.

Unknown said...

Flm :)

eni said...

flm qe e ndave me ne Blend!

Tony said...

Tungjatjeta Blendi,

Flm per mesazhin. Ka mundësi ta lej fare kërkimin e punës dhe të kthehem në Boston më shpejt. Megjithëse nuk është menjëherë e dukshme, besoj që këtu ka njëfarë paragjykimi negativ mbi shqiptarët. Flas për kompanitë ndërkombëtare (italiane apo franceze shumica). Kjo mbase nuk ka nevojë të thuhet, po mbasi je mësuar të trajtohesh pak a shume pa paragjykime në një vend të huaj, është shumë e vështirë ta pranosh në një vend tjetër.

Nejse, mjaft tani për tani.
Gjithë të mirat.
TL