4/10/07

Surf Girl

Jaylan Amor eshte vetem 2 vjec, por qe tani ka nisur te beje surf ne bregdetin e Brisbane, Australi. Jaylan ben para qe ne kete moshe pasi disa dyqane lokale qe shesin materiale per surfing e sponsorizojne.

7 comments:

eni said...

qenka ta hash fare:)

tetena said...

mos eshte gje shqiptare kjo motra !

edrus said...

Tena,se mos te ka shkuar mendja se eshte ndonje femije i mundshem i Blendit ;), sepse s'ka mundesi,...Blendi eshte brun

eni said...

ha ha Edrus:)

bletebzz said...

edrus te tere kemi qene bjonde te vegjel, nuk do me thene gje hic.
blendi t'i hape zemren blogistave sa me shpejt te jete e mundur

edrus said...

Blete... ai thumbi yt me vuri ne dyshim dhe mua tani ;)
Jo per gje, po Ai i le peshqit pa uje dhe femijet i 'hedh' ne det qe dy vjec :)

Unknown said...

Lol, I wish. Shpresoj do behem babush shume i mire por nuk kam femije akoma. :)

T'ju rrojne tuajet.