4/13/07

Xha Epshi

Qe thoni juve une kete videon e kam pare nja tre here, dhe heren e trete po qeshja me lot. Dmth, jo se keto gjera jane shaka, por ky xhaja nga zeri duket sikur eshte tu vdek, e megjithate i thote asaj: "Si qeke ti si shpirt per koke time...hajde te bojm SEKS bashke...mi se qeke si...shpirt me te morrsha te keqen...". U ndez xhaja keq fare me i llaf. Video eshtre nga programi PAPARACI nga A1TV.

12 comments:

eni said...

Hajde xhaje hajde..
me kujtoi pak nje xhaje pa dhembe qe i pat thene nje shoqes sime : te hongtha gjokthin:)

Agobooks said...

hahahahahahahha!
E përkryer.
Megjithëse, më parë del shpirti, sesa huqet!

Candyland said...

ew ew ew..
xhaja teteqind vjec, do me be seks..
:D

edrus said...

ore po xhaja kish hall se ku te linte bicikleten..... se te ishte pa biciklete, te veshtire do t'a kishte ajo Enkejleda :)

ELAIS said...

E forte...

shqipo said...

eh... dmth kur te plakemi ne s'na lejohet te na shkoje menja e? pse talleni me xhajen ju e? :)

Unknown said...

hahaha

sa para kohe e mendon ti o burre. Po kur te plakemi ne do ndryshoje moda dhe do jene gocat qe lypin xhajet per seks. :P

Candyland said...

Ehe, Blendo, po s'pate noi Ferrari ose ndonje llogari bankare shuuuume te madhe mund edhe ta harrosh..:P

kastadiva said...

:)

ET said...

Dialog ne radhen e qumeshtit.
ora tre e mengjesit. Dikur.
ajo- he mo xha Shaqo, a u plake ?
Ai- vende vende moj bije. vende vende.

shqipo said...

shi shi, tashti e lexova komentin e candyland. eh kto vajzat e sotme shqiptare...

av無碼性愛 said...

視訊交友聊天室
線上看a片直播a片下載
線上免費看a片
視訊聊天交友網
夫妻做愛a片直播
a片寫真
a片下載