1/8/08

Oh Billy-Boy!

FOX News drama yo! :D

3 comments:

Unknown said...

Oh Blendi-Boy!

Ky postim mund t'ua mbushe mendjen vetem atyre qe nuk e kane idene nga bie FNC-the most fair and balanced news channnel; posti yt (dhe ata qe kane bere montazhin), perkundrazi nuk jane as "fair" dhe as "balanced".
P.S INA ke peshku - me duket se tek emri do te te dali emri i vertete.

Cheers!

Unknown said...

oh INA c'mon!
they're comedy central, unfunnied!

Gjergji Cumani said...

ina kur shkruajte the most fair dhe balanced news channel kujtova se thonjzat ishin te nenkuptuara..lol.. FOX "NEWS" *

*should be taken with TONS of salt