12/5/07

Provat e monedhave Euro për Shqipërinë

Tani për tani janë vetëm për koleksionistët e monedhave. Por nëse një ditë endrra e politikaneve per integrim do realizohet, te tilla do jene dyshkat qe do na hedhin... :)2 comments:

meditime-pershtypje said...

Blendi!Duke te falenderuar per gjithshka ke bere,megjithate kam te drejten e nje pyetje:-Pse u futen ne"konservim"poezite e mia te fundit:-Pse shkruaj vargje dashurie?nuk ekuptoj se ku e shkela etiken.Me vjenkeq,qe,per arsye subjektive,nuk dolen ne drite.Sidoqofte,une mosmirenjohes nuk jam.E vleresoj"peshkupauje"si nje tribune te bukur ku "kryqezohen edhe shpatat",por gjithmone si nje tribune pluraliste e te dashur.
Duke e mbyllur,shpresoj qe do me lesh nje shenim ketu tek "blogu yt".
Pershedetje dhe fundjave te gezueshme.
Perparim Hysi,7 dhjetor 2007

Unknown said...

Nuk ka patur ndonje arsye te vecante, pos asaj qe jam me provime. Mos ki merak se do t'i botojme, kush nuk i do poezite e dashurse?