12/7/07

Matrix Ping Pong

Keta djem shume te talentuar realizojne versionin jo-kompjuterik te efekteve te filmit Matrix, me rrotullimet e kamerave e te gjitha...
pin pong

Add to My Profile | More Videos

11 comments:

Agobooks said...

U ...turullosa! :)

meditime-pershtypje said...

Blendi!Te uroj per provimet dhe,njekohesihst,edhe per Diten e Bajramit qe eshte neser.
Perqafime,Perparim Hysi.
19 dhjetor 2007

Unknown said...

Faleminderit.
te mira dhe juve gjitmone.

meditime-pershtypje said...

Blendi!Duke te falenderuar per c"ke bere per shkrimet e mia,te rikujtoj(ndoshta ke harruar)qe kam derguar ca poezi.Ne i quan te papershtashme,ma thuaj hapur tek "blogu yt".Asgje nuk e cenon konsideraten time.
Perparim Hysi,21 dhjetor 2007

tropizma said...

te eshte ndryshkur brisku, shefo!

Agobooks said...

Uroj sinqerisht, festa të gëzuara me shëndet për ty dhe të dashurit e tu!

meditime-pershtypje said...

Blendi!Krishtlindje te gezuara dhe viti i ri 2008 te te sjelle gjithe te mirat.
Perparim Hysi,25 dhjetor 2007

Anonymous said...

Hello I just entered before I have to leave to the airport, it's been very nice to meet you, if you want here is the site I told you about where I type some stuff and make good money (I work from home): here it is

meditime-pershtypje said...

Blendi!Me vjen keq qe po te shqetesoj.Prita qe te dilnin poezite e mia,sipas edhe premtimit tuaj(sa te liroheshe nga provimet!),por nuk dolen.E kam fjalen per poezite"Pse shkruaj vargje dasshurie?".Megjithate,dergova nje cikle(gati 6 poezi!)per Krishtin dhe per Lasgush Poradecin(me rastin e ditelindjes),por dhe ato nuk u pane.Ka dicka qe "nuk shkon"ne kete mes,patjeter.
Me vjenkeq,qe ndodhi keshtu.Sidoqofte,te uroj gjithe te mirat.E kuptoj pse me shte vene "pragu".
Konsideraten per ty,nuk e humb.
Perparim Hysi,28 dhjetor 2007

Agobooks said...

Blendi,
Në vend të kartolinës tradicionale shqiptare, të nis urimet më të sinqerta dhe miqësore për një vit të ri me plot shëndet, për ty dhe të dashurit e tu, begati, mirëqenie, produktivitet dhe realizim të ëndrrave!

belle_fleur said...

Gezuar Vitin e Ri 2008!

Qofte vit i mbare dhe shume i sukseshem per ty dhe te familjen tende!

Gezuar nga Mot!