5/16/07

Cartoon. NO EXIT nga Andy Singer

6 comments:

ELAIS said...

Hajde aplikim hajde

edrus said...

Ke filluar t'ju kerkosh 'curriculum vitae' tani :)
Eh c'do te thote qe te kesh mundesi te zgjedhesh ;)

belle_fleur said...

available upon request:))

eni said...

ahaha sa kam qesh.mgjth komike apo jo ajo puna e referencave eshte e vertete mbase.dikur pata lexuar ne nje gazete nje gazetare turke qe thoshte se referenca nga i/e dashuri/a e vjeter hynte ne pune ne rastin e nje lidhjeje te re.Psh. nese sheh ish te dashurin tend me nje vajze dhe nuk e pershendet , vajza prane tij mund te mendoje se kush e di se çi ka bere ky djale kesaj tjetres qe kjo as nuk denjoi te fliste..si te duket , mua deri diku mu duk e arsyeshme:)

Unknown said...

E arsyeshme eshte, dhe absurde njeheresh. Shenje e kohes kur jetojme. :)

bletebzz said...

eh, pyetjet qe behen ne cdo takim te pare jane te njejta dhe me ka vajtur mendja me shume se nje here per te bere resumene se lodhet goja duke folur.