12/25/06

Mirëseerdhët

Nëse më gjeni rastësisht në rrjet. Më lini një koment të vogël, po i mas këllqet blogut. lol
Gëzuar!

8 comments:

ET said...

Urimet me te perzemerta .

eni said...

Me ne fund u bashkove dhe ti me turrmen..Urime:)

edrus said...

mire se te gjeta.
kush qeras ketu?? :)

artikullin tjeter,kur do ta shkruash,ne behar??

Ll.T. said...

Ku dreqin o i zoti i shpis mer!!!!!!!!!!!!!!!! :D

tetena said...

edhe blogosfera shqiptare eshte shume vigjilente (me ca dite vonese).

eni said...

me duket se sa me shume te shkruajme ne aq me pak do shkruash ti :( ku je ore Blendi?

Unknown said...

Lol, erdha erdha

eni said...

he de:)